Děkujeme všem za přízeň a hodnocení našeho obchodu.

FIREMNÍ DÁRKY

Jednou ze specializací prodejny Naše Farma a společnosti Jezto.cz v Českých Budějovicích je sestavování originálních a atraktivních dárkových košů pro firmy. Připravujeme dárkové balíčky plné produktů od lokálních dodavatelů nejen z Jižních Čech, ale i od dalších lokálních producentů v Čechách a na Moravě. Nejdůležitějším pro nás je, aby byly naplněny pouze těmi nejkvalitnějšími produkty vytvořených v naší zemi a nebyly distribuovány marketech. Dárkovým balíčkem plným chutného jídla vždy vykouzlíte úsměv na rtech.

 

Zcela na míru pro vás připravíme dárkový koš, balíček či krabičku v různých cenových kategoriích plný delikates a pochutin. Firemní dárkový koš je reprezentativní dárek pro vaše firemní partnery, kolegy, klienty i zákazníky. Balíčky balíme ručně a snažíme se v maximální míře využívat udržitelné zdroje.

Jaké informace pro nás budou důležité?

  • termín kdy balíček (balíčky) potřebujete doručit
  • jaké produkty z naší nabídky upřednostňujete
  • cenový limit
  • druh události, při které chcete dárkový balíček či koš předat
  • počet požadovaných dárkových košů/balíčků

 Dodatečná telefonická konzultace je samozřejmostí.

Mobil: 603 248 457 Mail: info@jezto.cz

 

Ukázka dárkových balíčků 

Nabízíme vám k nahlédnutí náš JEZTO katalog pro firmy.

Nezávazná poptávka

Zašlete nám nezávaznou poptávku na dárkové balíčky. Prosíme, vyplňte počet kusů, o jaké přesně produkty byste měli zájem a datum dodání. Do 2 pracovních dní se vám určitě někdo z našeho týmu ozve. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: