Děkujeme všem za přízeň a hodnocení našeho obchodu.

NÁŠ PŘÍBĚH

V roce 2004 jsem se vydal na dobrodružnou cestu po ukončení vysoké školy. Mířil jsem do Irska, kde jsem si našel práci v hospodě. Můj zájem nebyl pouze o zdokonalení cizího jazyka a finanční zisky, ale také o ponoření do odlišné kultury a objevování nových zážitků. Mezi těmi, které mě oslovily, se vynořil neodolatelný Cider.

Po návratu domů do České republiky jsem se věnoval různým oblastem, od logistiky po bankovnictví. Nicméně osud mě přivedl k CIDER MAGNETIC APPLE, a to náhodou. Zamiloval jsem se do tohoto lahodného nápoje a měl jsem touhu ho přiblížit i lidem v Českých Budějovicích. Chtěl jsem si užít večery plné dobrého pivka a výtečného cideru.

 

Významné roky

Rok 2016 ⇒ Dnes stojím v Jihočeském kraji jako reprezentant značky Cider Magnetic Apple. Mé myšlenky se neustále točí kolem toho, jak tuto značku uvést na trh a přiblížit ji lidem.

Rok 2017 ⇒ První úspěchy nepřicházejí dlouho na sebe čekat. Získávám desítky nadšených zákazníků a spolupracujeme s obchodními partnery. Přichází chvíle, kdy otevíráme dveře do světa ciderových zážitků pro cizince i místní nadšence.

Rok 2018 ⇒ Moje vášeň pro novinky a výjimečné produkty mě nenechává v klidu. Vedle značky Cider Magnetic Apple začínám zastupovat další inovativní nápoje a konzultovat produkty spojené s gastronomií. Mé srdce mě vede až k otevření malého stánku u Makra v Českých Budějovicích.

Rok 2019 ⇒ Přichází lákavá nabídka spolupráce s NAŠE FARMA, a tak se rodí koncepce farmářského obchodu. Společně tvoříme místo, které odráží lásku k výjimečným produktům.

Rok 2020 ⇒ Naše renomé roste rychleji než jablka na stromech. Lidé začínají proudit k nám nejen z jihočeského kraje, ale z celé republiky. Naše místo se stává synonymem pro kvalitu a zážitek.

Rok 2021 ⇒ Úvod nového roku znamená zahájení zbrusu nové značky JEZTO. Inovujeme, testujeme a s radostí balíme stovky dárkových košů, abychom přinesli úsměv na tváře našich zákazníků.

Rok 2022 ⇒ Na scénu vstupuje JEZTO plný chutí a radosti. Slibujeme dobré jídlo a šíříme radost mezi lidmi. Oficiálně jsme představili naši značku, která nese sebou nejen kvalitu, ale i úsměvy spokojených zákazníků.

Rok 2023 ⇒ Vytvořili jsme stan JEZTO. První výstava na Czech Food Expo v Českých Budějovicích.