O NÁS

Zakladatel: Petr Šavel


Už pár let se pohybuji na poli gastronomie. Jsem velký milovník jídla a pití. Ostatně, to je na mě taky vidět. :-)

Začínal jsem s prodejem ciderů, jen tak bokem k mé profesi úplně mimo obor. A brzy jsem zjistil, že to mě baví víc než kancelářská práce. Být neustále v pohybu, svým pánem, snažit se šířit povědomí o dobrém produktu a hlavně dělat to, co mě skutečně naplňuje. Myslím, že tenkrát jsem se našel. A tak jsem se vydal touto cestou.
Samozřejmě cesta to nebyla zpočátku jednoduchá, ale zkušenosti se postupně nabalovaly a přibývalo i kontaktů, které mě klikatě přivedly až tam, kde jsem dnes. 

Petr1

Během své cesty jsem si vyzkoušel i práci ve stánku, objížděl festivaly a různé slavnosti. Bavilo mě to, i když to bylo často dost náročné. Zúčastnil jsem se některých veletrhů v zahraničí, např. Sialu v Šanghaji nebo jsem navštívil festival jídla a pití Grüne Woche v Berlíně. K pití jsem si postupně přidal i jídlo. Začal jsem spolupracovat s drobnými výrobci regionálních potravin a hledal možnosti, jak jim pomoci uspět na trhu, co je třeba zlepšit, jak vylepšit brand jejich značky atd.
Snažím se neustále vzdělávat a posouvat vpřed, sestavuji tým šikovných lidí a věřím, že výroba a prodej kvalitních českých potravin je mým posláním.

Petr3

Máme skvělou partu a neustále inovujeme a zkoušíme nové produkty a díky tomu máme skvělou prodejnu v Českých Budějovicích.

Tým

 

JÍDLO JE RADOST :-)