O NÁS

NAŠE FARMA - farmářský obchod

NAŠE FARMA je společným projektem několika jihočeských, výhradně ekologických farem z Novohradských hor a České Kanady. Na jejích pastvinách se prohání zejména různá plemena masného skotu, největší stádo bizonů v Čechách, ovce, kozy, daňci, jeleni, a dokonce i lamy. Je to návrat ke kořenům sedláckého hospodaření, kdy lidé věděli, co mají na talíři. Maso z těchto farem se zpracovává ve vyhledávané restauraci a prodává ve farmářském obchodě stejného jména. Obchod se brzy po jeho spuštění  (v roce 2019) stal velice populárním a navštěvují ho nejen lidé z celého jihočeského kraje, ale i z celé ČR a ze zahraničí. Ve své nabídce má nejen masné produkty z NAŠÍ FARMY, ale i dalších lokálních producentů z celé ČR. To, co je pro všechny společné jsou kvalitní ekologické suroviny a především poctivá práce rukou konkrétních lidí, kteří se rozhodli vystoupit z trendu supermarketů.

JEZTO - dobrým jídlem, radost lidem

Duchem obchodu a týmu lidí z jižních Čech je neúnavný obchodník a vizionář Petr Šavel. Spolupracuje s nadšenci, které baví neustále posouvat věci dopředu a rozvíjet sebe i svou práci a které jídlo nebaví nejenom jíst, ale i vymýšlet a vytvářet nové produkty. Začátkem roku 2021 spouští značku JEZTO jejíž cílem je vyrábět unikátní české produkty a šířit je nejen  u nás, ale i do světa. Značka JEZTO vznikla, aby zaštiťovala naše výrobky.

Co je pro všechny v JEZTO nejdůležitější?

  • kvalita surovin a poctivost vedoucí ke spokojenosti zákazníků
  • balení do skla pro maximální eliminaci plastů
  • složení produktů bez šetření na kvalitních surovinách
  • propracovaný design, návrhy etiket jsou malovány ručně
  • neustálá inovace a vzdělávání vedoucí k vylepšování stávajících produktů a přípravě nových
  • dělat svým zákazníkům radost (tvorba dárkových sad, drobné pozornosti)

Proto děkujeme Vám všem za Vaši přízeň, díky které můžeme vyrábět v té nejvyšší kvalitě. To je pohon, který nás žene dopředu.

Petr Šavel - zakladatel společnost JEZTO

Fotky Petr Šavel1

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení