Děkujeme všem za přízeň a hodnocení našeho obchodu.

O NÁS

NAŠE FARMA - farmářský obchod

NAŠE FARMA je společným projektem několika jihočeských, výhradně ekologických farem z Novohradských hor a České Kanady. Na jejích pastvinách se prohání zejména různá plemena masného skotu, největší stádo bizonů v Čechách, ovce, kozy, daňci, jeleni, a dokonce i lamy. Je to návrat ke kořenům sedláckého hospodaření, kdy lidé věděli, co mají na talíři. Maso z těchto farem se zpracovává ve vyhledávané restauraci a prodává ve farmářském obchodě stejného jména. Obchod se brzy po jeho spuštění  (v roce 2019) stal velice populárním a navštěvují ho nejen lidé z celého jihočeského kraje, ale i z celé ČR a ze zahraničí. Ve své nabídce má nejen masné produkty z NAŠÍ FARMY, ale i dalších lokálních producentů z celé ČR. To, co je pro všechny společné jsou kvalitní ekologické suroviny a především poctivá práce rukou konkrétních lidí, kteří se rozhodli vystoupit z trendu supermarketů.

JEZTO - dobrým jídlem, radost lidem

Duchem obchodu a týmu lidí z jižních Čech je neúnavný obchodník a vizionář Petr Šavel. Spolupracuje s nadšenci, které baví neustále posouvat věci dopředu a rozvíjet sebe i svou práci a které jídlo nebaví nejenom jíst, ale i vymýšlet a vytvářet nové produkty. Začátkem roku 2021 spouští značku JEZTO jejíž cílem je vyrábět unikátní české produkty a šířit je nejen  u nás, ale i do světa. Značka JEZTO vznikla, aby zaštiťovala naše výrobky.

Co je pro všechny v JEZTO nejdůležitější?

  • kvalita surovin a poctivost vedoucí ke spokojenosti zákazníků
  • balení do skla pro maximální eliminaci plastů
  • složení produktů bez šetření na kvalitních surovinách
  • propracovaný design, návrhy etiket jsou malovány ručně
  • neustálá inovace a vzdělávání vedoucí k vylepšování stávajících produktů a přípravě nových
  • dělat svým zákazníkům radost (tvorba dárkových sad, drobné pozornosti)

Proto děkujeme Vám všem za Vaši přízeň, díky které můžeme vyrábět v té nejvyšší kvalitě. To je pohon, který nás žene dopředu.

Petr Šavel - zakladatel společnost JEZTO

Fotky Petr Šavel1