Děkujeme všem za přízeň a hodnocení našeho obchodu.

Kariéra

Vítejte v našem světě inovací a jedinečných příběhů! Jsme hledači těch nejlepších, nejoriginálnějších a nejnadšenějších tvůrců. Ti, kteří svou vášní proměňují suroviny v poklady a vytvářejí produkty, jež okouzlí. Pokud patříte mezi malé nebo střední výrobce, kteří mají ve svých dílnách tajemství, jež čeká na světlo světa, chceme slyšet právě váš příběh.

Naše dveře jsou otevřené těm, kdo touží po rozvoji a jsou odhodlaní jít mimo utřené cesty. Zajímá nás každá složka vašeho procesu - od prvotního nápadu až po poslední ladění detailu. Chceme podpořit vaši tvůrčí vizi a společně s vámi kráčet cestou k úspěchu.

Náš e-shop není jen platformou pro produkty. Je to společenství, kde se setkávají nezávislí tvůrci, kde se inspirace šíří rychleji než oheň v pralesích. Každý výrobek má svůj příběh a my věříme, že váš příběh má sílu oslovit ty, kteří hledají to nejlepší a nejautentičtější.

Dejte nám vědět, nechte se slyšet. Jsme tu pro vás, abychom vaše vize propojili s těmi, kdo je ocení a rádi se stanou součástí vašeho příběhu. Společně můžeme vytvořit něco velkého, něco, co zanechá stopu a zaujme svět. Nechte se unést touto vlnou kreativity a rozvoje. Ozvěte se nám a pusťme se do toho společně!

Vyplňte rovnou formulář nebo nám napište rovnou na e-mail kariera@jezto.cz zašlete Vaši práci a určitě se ozveme.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: